Oferujemy cztery rodzaje diety: mięsną, wegetariańską, wegańską i bezglutenową. Wszystkie są w tej samej cenie.

Od poniedziałku do piątku przewidziane są trzy posiłki. Śniadania i kolacje będą serwowane w postaci bufetu, na którym znajdziecie jajka, sery, wędliny, warzywa, płatki, sałatki, jogurty, pieczywo, mleko, ciepłe i zimne napoje. Dodatkowo, każdego dnia na śniadanie pojawi się jakieś ciepłe danie.

Obiady są dwudaniowe: zupa i danie główne. Do picia serwowana jest woda mineralna. Słodkolubni, proszę zauważcie, że oferta nie obejmuje deseru. Jeśli jakiś się do Was uśmiechnie, możecie jak najbardziej dokupić na miejscu.

Dodatkowo, poza regularnymi kolacjami, dwa razy rozpalimy ognisko i zaprosimy Was do pieczenia kiełbasek, sera hallumi, marchewek i marshmallows.

Wszystkie posiłki spożywać będziemy w pomieszczeniu przeznaczonym wyłącznie dla naszej grupy (w pierwszym terminie jesteśmy sami na terenie ośrodka, w drugim – będziemy mieli zamienne godziny posiłków z inną grupą).
Na sali są dwa foteliki dla dzieci.
Dzieci do 1 roku życia, śpiące z rodzicem, mają pobyt gratis.


Pierwszy dzień wakacji rozpoczyna się kolacją, a ostatni kończy śniadaniem.
Dla tych, którzy chcą pobyć nad jeziorem kilka godzin dłużej – już po wymeldowaniu się z domku/pokoju – istnieje możliwość domówienia – indywidualnie wybranego i opłaconego – obiadu. Restauracja w ośrodku Łabędzi Ostrów specjalizuje się w kuchni rybnej i bazuje na regionalnych produktach.

Jeśli ktoś ma ochotę spożywać posiłki we własnym lokum – jest taka możliwość, wszystkie miejsca lokalowe są wyposażone w czajnik, lodówkę i podstawową zastawę. Jednak tylko w apartamentach znajduje się kuchenka dwupalnikowa, umożliwiająca podgrzanie dań lub przygotowanie czegoś prostego na ciepło.

Nie ma potrzeby kupować wody butelkowanej, w kranach płynie woda, zdatna do spożycia, można zabrać ze sobą dzbanek filtrujący, jeśli dla kogoś będzie to bardziej komfortowe.

Podpisując umowę, wszyscy uczestniczki i uczestnicy wypełniają ankietę dotyczącą preferencji żywieniowych.
Uwaga: zmiana wyboru diety jest możliwa najpóźniej trzy tygodnie przed wyjazdem.